جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
تخصصی کاردرمانی
 

سرفصل دروس زبان تخصصي کاردرمانی

 

1.  Interactions(2) (Units 7-12) *

              Authors: P. Hartmann & E. Kirn

             Publisher: McGraw Hill, 2004

 

·        در خصوص مطالب تخصصی: ده مقاله از كتب مرجع يا از اينترنت (هر كدام  حدود 10 صفحه و در مجموع حدود 100 صفحه) با همكاري دانشجويان و مشاوره با اعضای گروه مربوطه ( بخصوص رئیس محترم گروه) معرفي مي­شود. از هر مقاله 3 صفحه آن در كلاس كار مي­شود(در مجموع 30صفحه) و ساير صفحات آن را دانشجويان به صورت فردي (خودخوان) مطالعه مي­كنند.ممکن است یک متن درک مطلب یا یک cloze از صفحات تدریس نشده درکلاس در آزمون پایانی آورده شود.

·        حداكثر چهار هفته پس از شروع نيمسال تحصيلي مطالب جمع­آوري شده براي طراحي سوال به مركز زبان (خانم دکتر رحیمی) تحويل مي­گردد.

·        در صورتیکه از ترمهای گذشته مجموعه مقالاتی برای این درس موجود است، استاد محترم برای نگهداری، اصلاح و یا تغییر مطالب قبلی ، قبل از ارائه به دانشجویان با خانم دکتر رحیمی مذاکره نمایند.

·        سوالات واژگان بخش تخصصی بر اساس تمام واژگان 30 صفحه­اي خواهد بود كه جزء تكاليف كلاس بوده است. سوالات درك مطلب بر اساس تمام عناوين  اصلي و فرعي مقالات طراحي مي­گردد و ممکن است از متونی از مقالات معرفی شده که در کلاس مستقیم کار نشده است برای طرح در سوالات آزمون پایانی استفاده شود.

 

 

در اين درس، استفاده از فرهنگ‌هاي زير پيشنهاد مي‌شود:

1. براي مطالب عمومي

2.  Oxford Advanced Learner’s Dictionary

2.      براي مطالب تخصصي

3.  Mosby’s Medical, Nursing and Allied Health Dictionary

4.  Dorland’s Illustrated Medical Dictionary

3.      برای آشنایی با واژگان تخصصی

5.  Medical Terminology-Sixth Edition

Author: Barbara Jonson Cohen

Publisher: Wolters Kluwer, 2011

 

*          منابع آزمون پایانی

*       از همکاران گرامی درخواست می شود روش تدریس سر فصل و راهنمای معلم هر كتاب(درصورت موجود بودن) را از مرکز زبان دریافت نمایند. لطفا سوالات و پیشنهادات خود را در خصوص سر فصل درس و نحوه اجرای آن با آقای کندی و در خصوص بارم بندی  امتحان و نحوه طراحی سوالات با خانم دکتر رحیمی مطرح نمایید.